1* hvězdičkové hotely v Chamonix-Mont-Blanc

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Chamonix-Mont-Blanc. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Chamonix-Mont-Blanc, kde najdeme města Les Houches, Servoz, Vallorcine, Saint-Gervais-les-Bains a Sixt.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Terminal Neige Refuge du Montenvers 

Foto: Terminal Neige Refuge du Montenvers
Pokojů: 20
Hodnocení hostů
92 %

Only accessible by train, departing from Montenvers-Mer de Glace Train Station, Terminal Neige Refuge du Montenvers is a shelter-style hotel set in a 19th-century building and located at an altitude of 1913 metres in the Mont-Blanc mountain range.


2. Hotel Le Castel 

Foto: Hotel Le Castel
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
90 %

Boasting a garden and free WiFi, Hotel Le Castel is situated in Chamonix-Mont-Blanc, 300 metres from Les Praz - La Flégère Ski Lift and 2.8 km from Chamonix Ski School. Among the various facilities of this property are a terrace and a bar.


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: